Запрошуємо Вас прийняти участь у Міжнародні науково-технічні конференції "Енергоефективність в галузях економіки України"

Наукова школа

 

На кафедрі проф. І.Н. Дударем запропонована нова ефективна термосилова технологія, яка забезпечує отримання залізобетонних виробів з високими фізико-механічними властивостями бетону за міцністю, щільністю, водонепроникністю, морозостійкістю, довговічністю, що в теперішній час набуває особливої актуальності. В основі даної технології є сумісне або індивідуальне прикладання впливів, на початковій стадії твердіння бетону, які названі термосиловими.

Для реалізації термосилової технології в будівництво проф. І.Н.Дударем були запроектовані та виготовлені конструкції нових теплових установок, які захищені багатьма авторськими свідоцтвами на винаходи. Цілий ряд таких пристроїв було впроваджено на підприємствах Росії та України.
Під керівництвом проф. І.Н.Дударя розроблені основи теорії ті практики термосилової технології бетону, був створений цілий напрямок в галузі бетонознавства. Ряд виконаних досліджень не мають аналогів як в Україні так і в країнах співдружності та зарубіжжя.

Наукова новизна та актуальність даних розробок була підтверджена захистом цілого ряду кандидатських і докторських дисертацій.
І.Н.Дудар (1981р.) – дисертація кандидата техн. наук.
В.П.Загреба (1988р.) – дисертація кандидата техн. наук.
Джамаль Гази Нофан Аль-Адван (1998р.) - дисертація кандидата техн. наук.
І.Н.Дудар (2000р.) – дисертація доктора техн. наук.
В.В. Швець (2005р.) - дисертація кандидата техн. наук.

 

Наукове забезпечення навчальної діяльності


Науково-дослідні роботи кафедри тісно пов'язані з навчальним процесом спеціальності МБА (6.060101) і ведуться за науковими напрямками наукових шкіл професора Дудара І.Н., доцента Очеретного В.П.

 

Підготовка науково-педагогічних кадрів


На кафедрі 8 аспірантів працюють над кандидатськими дисертаціями, 2 доцента – над докторською.

 

Участь викладачів кафедри у роботі експертних рад, ВАК, ДАК, інших спеціалізованих рад, НМК


Професори Дудар І.Н.та Сердюк В.Р., доценти Очеретний В.П. Ковальський В.П., Швець В.В., Христич О.В. є членами спецради К 05.052.04 при Вінницькому державному технічному університеті за спеціальностю "Будівельні матеріали та вироби” .

 

Аспірантура та підготовка кандидатів технічних наук

 

Підготовка аспірантів на кафедрі ведеться за спеціальностю 05.23.05 "Будівельні матеріали та вироби”
Над підготовкою кандидатських дисертацій працюють :
1. Бондар О.В.
2. Бурлаков В.П
3. Дубовий В.
4. Яворовська О.
5. Яківчук С.В.
8. Максименко М.А.

 

Докторантура та підготовка докторів технічних наук