Запрошуємо Вас на навчання за спеціалізацією "Міське будівництво та господарство".Прийом документів: з 12 .07. по 26.07.2017 р. Профіль фахівця: проектування і забудова територій; проектування та експлуатація вулиць, доріг, дорожньо-транспортних споруд і управління міським дорожнім рухом; інженерна підготовка та благоустрій, комплексна реконструція та експлуатація міських територій; проектування ландшафту сучасного міста, управління розвитком міст.

Наукова школа

 

На кафедрі МБА проф. І.Н. Дударем запропонована нова ефективна термосилова технологія, яка забезпечує отримання залізобетонних виробів з високими фізико-механічними властивостями бетону за міцністю, щільністю, водонепроникністю, морозостійкістю, довговічністю, що в теперішній час набуває особливої актуальності. В основі даної технології є сумісне або індивідуальне прикладання впливів, на початковій стадії твердіння бетону, які названі термосиловими.

Для реалізації термосилової технології в будівництво проф. І.Н.Дударем були запроектовані та виготовлені конструкції нових теплових установок, які захищені багатьма авторськими свідоцтвами на винаходи. Цілий ряд таких пристроїв було впроваджено на підприємствах Росії та України.
Під керівництвом проф. І.Н.Дударя розроблені основи теорії ті практики термосилової технології бетону, був створений цілий напрямок в галузі бетонознавства. Ряд виконаних досліджень не мають аналогів як в Україні так і в країнах співдружності та зарубіжжя.

Наукова новизна та актуальність даних розробок була підтверджена захистом цілого ряду кандидатських і докторських дисертацій.
І.Н.Дудар (1981р.) – дисертація кандидата техн. наук.
В.П.Загреба (1988р.) – дисертація кандидата техн. наук.
Джамаль Гази Нофан Аль-Адван (1998р.) - дисертація кандидата техн. наук.
І.Н.Дудар (2000р.) – дисертація доктора техн. наук.
Працює по даній тематиці аспірант Швець В.В.

 

Наукове забезпечення навчальної діяльності


Науково-дослідні роботи кафедри тісно пов'язані з навчальним процесом спеціальності МБА (6.060101) і ведуться за науковими напрямками наукових шкіл професора Дудара І.Н., доцента Очеретного В.П.

 

Підготовка науково-педагогічних кадрів


На кафедрі МБА 3 викладача та >3 аспіранта працюють над кандидатськими дисертаціями, 2 доцента – над докторською.

 

Участь викладачів кафедри у роботі експертних рад, ВАК, ДАК, інших спеціалізованих рад, НМК


Професор Дудар І.Н., доцент Очеретний В.П., є членами спецради К 05.052.04 при Вінницькому державному технічному університеті за спеціальностями "Будівельні матеріали та вироби” та ”Технологія та організація промислового та цивільного будівництва”.

 

Аспірантура та підготовка кандидатів технічних наук

 

Підготовка аспірантів на кафедрі ведеться за спеціальностями 05.23.05 "Будівельні матеріали та вироби” та 05.23.08 ”Технологія та організація промислового та цивільного будівництва”
Над підготовкою кандидатських дисертацій працюють такі асистенти кафедри:
1. Потапова Т.Е.
2. Прилипко Т.В.
3. Бондар О.В.
4. Риндюк С.В.
5. Краєвський С.О.
6. Максименко М.А.
7. Коваленко А.О.
8. Руда А.Ф.

 

Докторантура та підготовка докторів технічних наук


Працює над докторською дисертацією доц. Очеретний В.П.